Podsumowanie 624. spotkania – Moja ścieżka

Wczorajsze spotkanie było pełne wspomnień i emocji. Znakomicie poprowadził je Olaf, który podzielił się z nami refleksją na temat ukończonej ścieżki. Było to bardzo inspirujące i motywacyjne przemówienie.

Swoje mowy zaprezentowali także:

? Magda – podsumowała swoją ścieżkę wizjonerska komunikacja

? Dawid – wygłosił kolejną mowę z swojego cyklu o BHP

? Mateusz opowiadał o cechach prawdziwego lidera.

Już za tydzień kolejne spotkanie nie może was zabraknąć! ?️

Dodaj komentarz

Toggle Dark Mode